PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI BAZĄ HYBRYDOWĄ FLEXI BASE MISTERO MILANO

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać, jak łatwo można przedłużyć paznokcie bazą hybrydową.
Już nie musimy iść do stylistki paznokci aby uzyskać dłuższe paznokcie - zrobimy to szybko samodzielnie w domowym zaciszu.
Dodatkowym plusem takiego przedłużania jest to, że nie musimy kupować dodatkowych produktów, używamy bazy hybrydowej, która daje nam możliwość lekkiego przedłużenia, ale też możemy jej używać tak jak do tej pory standardowo bez przedłużania.
Bezproblemowo każda z Was powinna sobie poradzić z takim przedłużaniem. Poniżej opiszę krok po kroku jak przedłużamy paznokcie Flexi Base.Przedłużanie paznokci Flexi Base Mistero Milano


1. Przygotowujemy płytkę tak jak pod hybrydę: odsuwamy skórki, matowimy płytkę blokiem polerskim, podkładamy formę, nakładamy odtłuszczający preparat w pędzelku Nail Prep, następnie Delicato Primer uważając na skórki, po odparowaniu primera nakładamy pierwszą warstwę Flexi Base.
Utwardzamy 30 sekund w lampie led.

2. Przedłużamy delikatnie paznokieć bazą i budujemy delikatnie krzywą c.  Utwardzamy w lampie led 30 sek.

3. Przemywamy bazę Cleanerem, zdejmujemy formę.

4. Nadajemy odpowiedni kształt pilnikiem, matowimy całą powierzchnię paznokcia.

5 i 6. Nakładamy ulubiony kolor (użyłam Neon Purple Cosmo) utwardzamy 30 sekund w lampie led. Powtarzamy czynność. Nakładamy top Soak Off utwardzamy 30 sekund w lampie led i przemywamy Cleanerm.

Cieszymy się dłuższymi paznokciami w kilka chwil.Zalety przedłużania paznokci bazą hybrydową Flexi Base Mistero Milano


Możliwość przedłużania paznokci bazą hybrydową to naprawdę dla mnie wiele korzyści.
Oszczędzamy na takich zakupach, kupujemy jeden produkt, który służy nam zarówno jako standardowa baza pod hybrydy, jak i produkt, którym delikatnie do 2mm przedłużymy naturalną płytkę.
Do tej pory musiałam kupować żel którym przedłużałam paznokcie oraz pędzelek aby nałożyć produkt na płytkę paznokcia. W tej chwili wystarcza mi zakup bazy Flexi Base i mam wszystko, co potrzebne w jednym wyjątkowym produkcie.

Bazą Flexi Base możemy wzmocnić naturalne paznokcie bez nakładania koloru.
Wzmacniamy delikatną i słabą płytkę paznokcia, a że baza jest mimo wszystko produktem elastycznym to "pracuje" razem z naszą płytką i stylizacja jest trwała. 

Polecam Flexi Base całym sercem...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 ZUZANNASTYLE , Blogger